>  Odsávací hadice s koncovkami
 >  Odsávací hadice s koncovkami - Tip
 >  Odsávací hadice - Stop vakuum
 ODSÁVACÍ HADICE SERRES S KONCOVKAMI

Odsávací hadičky Serres jsou navrženy pro připojení odsávacích zařízení (např. katétrů, chirurgických dutých hrotů a rukojetí) k systémům shromažďování odpadů. K dispozici je velký výběr délek a průměrů hadiček jak z důvodu hospodárnosti, tak za účelem přizpůsobení konkrétnímu procesu odsávání či vnitřnímu uspořádání nemocničního pokoje, operačního sálu nebo jiných nemocničních jednotek.

Spojky přesné a spolehlivé konstrukce uzpůsobené pro použitÍ se širokou škálou chirurgických odsávacích nástrojů.

Lisované spojky Serres zajišťují bezpečné propojení s odsávacími vaky, chirurgickými rukojetěmi a kathétry. I při práci v extrémních úhlech nedochází k zalomení "samičí" spojky Serres, jež tak zajišťuje nepřerušované odsávání.

Snadná manipulace, odolností proti zalomení a tlaku

Serres vyrábí odsávací hadičky s odpovídající tvrdostí a tloušťkou stěny, jež zabraňují splasknutí hadičky při vysokém podtlaku. Průhledný materiál z PVC umožňuje vizuální kontrolu obsahu hadičky a případných ucpání.

Výrobky jsou zhotovovány ve vysoce stabilizovaném sterilním prostředí a dodávají se buď v nesterilizovaném stavu nebo po sterilizaci etylenoxidem (EO)

Odborné znalosti v oboru zpracování plastů a špičkové vybavení umožňuje společnosti Serres vyrábět odsávací hadičky pomocí nejmodernějších automatizovaných linek, které poskytují odpovídající výrobní kapacitu a stabilně vysokou kvalitu. Za účelem udržení míry poletavých částic na stanovené úrovni jsou všechny hadičky Serres vyráběny v kontrolovaném prostředí. U hadiček se provádí i časté testování mikrobiálních limitů k potvrzení efektivity sterilizačního procesu.

Homologované balení podstupuje časté zkoušky těsnosti během sterilizace, přepravy a uskladnění

Sterilní hadičky jsou baleny dvojitě. Pro snadné a sterilní vyjímání je každý kus zabalen do polyetylénovém sáčku, který je dále uložen ve sterilizovatelném vaku.
 


© HZZ,a.s., created by L. Špička, 2008