>   Odsávací vaky a láhve
  >   Odsávací vaky pre-gelled
  >   Sériové propojení
  >   Speciální produkty


 SPECIÁLNÍ PRODUKTY

Odsávací systém SERRES pomáhá řešit nejnáročnější situace. Zahrnuje speciální výrobky jako například nádobku na odebírání vzorků tkáně, měřící nádobku a Splash-Vac - zařízení na odsávání tekutiny z podlahy. Všechny doplňky jsou kompatibilní s odsávacími vaky SERRES, snadno rozpojitelné a použitelné a jsou vyrobeny z ekologicky šetrných materiálů.

Nádobka na odebírání vzorků tkáně je určena pro odběr tkáně. Tkáň je sbírána do vyjímatelného sítka uvnitř nádobky. Sítko zachycuje částečky tkáně větší než 1mm. Takto separované vzorky tkáně lze dále laboratorně zpracovat.

Měřící nádobka SERRES je určena pro přesné měření tekutin (např. vhodné pro péči o kojence a děti). Maximální objem je 400ml. Do objemu 50ml se odchylka pohybuje do 5ml. Při vyšším objemu se odchylka pohybuje okolo 10ml. Měřící nádobku lze vyprázdnit během odsávání, aniž by bylo nutné odpojit hadičky.

SERRES Splash-Vac je ideální pro snadné odstranění velkého množství tekutiny z podlahy. Lze jej přesouvat pomocí dlouhé násady nebo chodidlem. Díky svému kapkovitému tvaru zajišťuje snadný přístup i do rohů místnosti. Zařízení Splash-Vac je dodáváno s třímetrovou hadičkou.

Speciální produkty
Kód Název Objem [ml] Patient / Angle konektor [mm]
57247 Nádobka na odběr tkáně 300 12 / 7,2
57257 Měřící nádobka 400 12 / 7,2
57270 Splash-Vac + hadice 3m ---  6

Serres
Nádobka na odběr tkáně

Serres
Měřící nádobka

Serres
Splash-Vac

© HZZ,a.s., created by L. Špička, 2008